Дні благоустрою  тривають ФОТО

Дні благоустрою тривають

Старости населених пунктів та КП «Старосинявський комунгосп» наразі  продовжують активну роботу над благоустроєм громадських місць.

З метою підтримки  українських захисників НОВИНИ

З метою підтримки українських захисників

Пільги ветеранам війни та членам їхніх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Наслідки негоди успішно долаються НОВИНИ

Наслідки негоди успішно долаються

Продовжується відновлення розподілу електричної енергії в населених пунктах, які постраждали внаслідок нічної негоди.

Продовжуємо дні благоустрою у громаді ФОТО

Продовжуємо дні благоустрою у громаді

Цьогоріч  дощове літо дало про себе знати… Масово території біля громадських будівель, сквери та обочини доріг, місцеві кладовища у населених пунктах почали заростати паростями молодняка дерев, трав та інших рослин.

Встановили паркан біля  навчального закладу ФОТО

Встановили паркан біля навчального закладу

Чітка планомірна співпраця селищної ради із ТОВ «Енселко Агро» впродовж багатьох років  відома гарними справами на розвиток громади й підтримки жителів у підтримці соціальної сфери та відбудови інфраструктури.

Престольне  свято села Адампіль ФОТО

Престольне свято села Адампіль

У селі Адампіль відбулося храмове престольне свято, яке організували настоятель місцевого храму отець Михайло, працівники селищної ради – староста Віктор Сосняк, діловод Любов Кучер, директор Адампільського Будинку культури Сергій Тукало, депутат селищної ради Володимир Галиш.