Оголошення

УВАГА ! з 01.12.2023 року Старосинявський сектор УДМС у Хмельницькій області (паспортний стіл) припинив надання адміністративних послуг в зв'язку з ліквідацією.

ВАЖЛИВО

У п’ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади! 24 листопада 2023 року в центрі селища Стара Синява о 09.30  відбудеться  захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які  загинули  під час російсько-української війни. Місце проведення: центральна площа селища, біля  Стели пам’яті Героям. Прозвучить поминальна молебень. Вшануймо подвиг наших земляків! Світла і вічна пам'ять.

Планується планове відключення води

20-21 листопада у Старій Синяві  плануються відновлювальні роботи на гілці Старосинявського водогону (стара мережа) по вулиці  Грушевського, на території, що навпроти дитячого садка та магазину «Наталка».

Осінній ярмарок відбудеться у п’ятницю

Шановні жителі громади! 17 листопада 2023 року о 7.00 годині на центральній площі смт. Стара Синява відбудеться «Осінній ярмарок», приурочений Дню сільського господарства. Аграріями буде представлено продукцію, вирощену та вироблену у власних господарствах. Запрошуємо всіх жителів та гостей громади відвідати ярмарок.