Оголошення

УВАГА ! з 01.12.2023 року Старосинявський сектор УДМС у Хмельницькій області (паспортний стіл) припинив надання адміністративних послуг в зв'язку з ліквідацією.

ВАЖЛИВО

У п’ятницю відбудеться поминальна служба

Шановні жителі Старосинявської громади! 24 листопада 2023 року в центрі селища Стара Синява о 09.30  відбудеться  захід із вшанування пам’яті ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ, захисників УКРАЇНИ, які  загинули  під час російсько-української війни. Місце проведення: центральна площа селища, біля  Стели пам’яті Героям. Прозвучить поминальна молебень. Вшануймо подвиг наших земляків! Світла і вічна пам'ять.

Планується планове відключення води

20-21 листопада у Старій Синяві  плануються відновлювальні роботи на гілці Старосинявського водогону (стара мережа) по вулиці  Грушевського, на території, що навпроти дитячого садка та магазину «Наталка».

ОГОЛОШЕННЯ

Осінній ярмарок відбудеться у п’ятницю

Шановні жителі громади! 17 листопада 2023 року о 7.00 годині на центральній площі смт. Стара Синява відбудеться «Осінній ярмарок», приурочений Дню сільського господарства. Аграріями буде представлено продукцію, вирощену та вироблену у власних господарствах. Запрошуємо всіх жителів та гостей громади відвідати ярмарок.

ОГОЛОШЕННЯ

Нові послуги надаватимуть працівники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану та місця проживання селищної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! Відповідно до рішення тридцять восьмої чергової сесії восьмого скликання  Старосинявської селищної ради “Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” № 36-39/2023 від 16.08.2023 р. та узгодженого рішення, укладеного між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) та Старосинявською селищною радою від 03.07.2023р. з 09.11.2023р. в Центрі надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради розпочинається надання послуг з питань державної реєстрації актів цивільного стану громадян (ДРАЦСГ):