Оголошення ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Комунальне некомерційне підприємство «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує вакансію на посаду фельдшера сіл: Мисюрівка, Івки, Травневе.

Оголошення ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Шановні жителі Старосинявської громади! Звертаємо Вашу увагу на графік консультацій, які надаватимуться завідувачем Старосинявського сектору УДМС у Хмельницькій області за номером телефону 2- 06- 60.

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану ОГОЛОШЕННЯ

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування та Новоукраїнська міська територіальна громада продовжує реалізацію проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану».

Конкурс для студентів українських  ВНЗ ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс для студентів українських ВНЗ

Команда idmedia.ua оголошує про конкурсу для студентів українських вузів! Наша мета: підтримати студентів, змотивувати їх до навчання, розширити кругозір та подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Ми самі створюємо своє майбутнє ОГОЛОШЕННЯ

Ми самі створюємо своє майбутнє

Триває конкурс на грантову підтримку для студентів та школярів українських вузів «МИ САМІ ТВОРИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ!».