Виконком

Старосинявська селищна рада

Старосинявський район

Хмельницька область

Шостої  сесії  селищної  ради VII- скликання

17 травня   2016 року                         № 38                              Стара Синява

«Про утворення  виконавчого  комітету

Старосинявської  селищної ради  та

затвердження  його  кількісного та

персонального складу»

Відповідно до 11  ст.  26 частини 1,4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Старосинявська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити  виконавчий  комітет  Старосинявської  селищної ради в кількості 35 осіб.
  2. Затвердити  персональний  склад виконавчого комітету.  (Додаток 1)

Селищний голова                                                                           В.Здебський

Додаток №1

Затверджено рішенням №38

шостої  сесії селищної ради

від  17 травня 2016 р.

Кількісний та персональний склад виконавчого комітету

Старосинявської селищної ради:

1. Голова Старосинявської  селищної ради, Здебський  Віталій  Едуардович – голова виконавчого комітету;

2. Заступник голови Старосинявської селищної ради, Карпушин Андрій Андрійович ,  перший  заступник голови  з виконавчих питань.

3. Заступник голови Старосинявської селищної ради, Лакуста Світлана Віталіївна, заступник голови  з  виконавчих питань.

4. Секретар Старосинявської селищної ради, Гарник Наталія Іванівна, - секретар виконавчого комітету.

5. Директор  Старосинявського   РЕМ, Черниш Олег Вікторович, - член виконавчого комітету.

6. Директор  КП «Центральний водоканал  №1», Коломієць Микола Данилович, - член виконавчого комітету.

7. Начальник КП « Старосинявський комунгосп»,  Федорчук  Ігор  Юрійович, - член виконавчого комітету.

8. Начальник Старосинявського районного сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області, Матіяш Валентин Володимирович, - член виконавчого комітету.

9. Головний лікар Старосинявської  центральної  районної  лікарні, Макогонський  Віталій Миколайович, -  член виконавчого комітету.

10.  В.о.  Головного лікаря  Старосинявського районного центру первинної медико-санітарної  допомоги, -  Стадник Алла Володимирівна, -  член виконавчого комітету.

11.  Начальник фінансового управління, Кузьмич Мирослава Михайлівна, -  член виконавчого комітету.

12.  Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури,   Пузирук Олександр Миколайович, -  член виконавчого комітету.

13. В. о.  начальника  відділу  культури,  національностей та релігій,   Німець Богдан Петрович -  член виконавчого комітету.

14.  В.о. начальника  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, та  інфраструктури,  Мельник Володимир Іванович, член виконавчого комітету.

15.  Начальник відділу  земельних відносин,  головний спеціаліст відділу Шамрай Віталій Миколайович ,  -  член виконавчого комітету.

16.  Начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та інвестицій,  Галуза Тетяна Вячеславівна, -  член виконавчого комітету.

17.  Начальник  відділення поліції Летичівського відділу ГУНП ,  Шкіндюк  Василь Іванович, - член виконавчого комітету.

18. Представник Асоціації ветеринарних працівників України, - Демчишин Віктор Миколайович, - член виконавчого комітету.

19. Начальник відділу з питань державної реєстрації, - начальник відділу Куцоконь Віталій Миколайович, - член виконавчого комітету.

20. Старости  населених пунктів – 16 осіб:

-1. Сосняк Віктор Васильович, в.о. старости сіл Адампіль, Липки, Перекора

-2. Сідорук Дмитро Миколайович, в.о. старости сіл Бабине, Дубова

-3. Юрчишина Ніна Петрівна, в.о. старости  сіл Залісся, Подоляни

-4. Свириденко Сергій Іванович, в.о. старости  сіл Заставці, Ілятка, Красносілка, Чехи, Щербані

-5. Бортник Володимир Миколайович, в.о. старости сіл  Івки, Місюрівка, Травневе

-6. Брицький  Григорій Олексійович,  в.о. старости  сіл Лисанівці, Паньківці

-7. Заїкун Микола Володимирович, в.о. старости  села Мшанець

-8. Пилипчук Галина Анатоліївна, в.о. старости села Нова Синявка

-9. Стаднік Григорій Михайлович, в.о. старости сіл Ожарівка, Пишки

-10. Скакун Юрій Миколайович, в.о. старости сіл Паплинці, гончарила

-11. Шеремета Галина Олександрівна, в.о. старости сіл Пасічна, Гречана

-12. Назаренко Любов Василівна, в.о. старости сіл Пилява, Миколаївка, Олексіївка, Вишневе,   Олександрівка

-13.  Котик Віра Юріївна, в.о. старости сіл Пилявка, Карпівці

-14. Попсуй Микола Петрович, в.о старости сіл Сьомаки, Буглаї, Дашківці

-15. Гес Наталія  В’ячеславівна, в.о. старости села Харківці

-16. Котик Віктор Михайлович, в.о. старости сіл Цимбалівка, Яблунівка

Склад виконавчого комітету селищної ради в кількості   35  осіб.