***************** Конкурси *******************

Старосинявська селищна рада оголошує

конкурс на зайняття вакантних посад:

1.Завідувача сектору  мобілізаційної  роботи та  цивільного  захисту  населення виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше трьох   років  (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 4  роки стажу в інших сферах на керівних посадах.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

• копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
Конкурсною комісією проводиться екзамен.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.
Керуючись Законом України «Про внесення змін до  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб» документи приймаються до 21  серпня 2017 року.

Конкурсна комісія.

2.Завідувача  сектору  (Інспекції)  державного архітектурно – будівельного контролю  виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

Конкурсна комісія.

3.  Начальника    відділу   земельних відносин   виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради.

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше трьох   років  (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 4  роки стажу в інших сферах на керівних посадах.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

Конкурсною комісією проводиться екзамен.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.

21 серпня 2017 року за адресою: смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 8, довідки