У селищній раді відбувся прийом громадян ФОТО

У селищній раді відбувся прийом громадян

Селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 5-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих та робочих питань.  Їм детально надано роз’яснення.

Завтра відбудеться прощання із Героєм  Степаном Сінчуком ВАЖЛИВО

Завтра відбудеться прощання із Героєм Степаном Сінчуком

За Україну  віддав своє життя на території Донецької  області житель  села  Олексіївка  СІНЧУК Степан Вікторович.Завтра, 17 січня 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Степаном Сінчуком.

Щедрий вечір в вашій хаті, щоб були здорові в мирі і багаті! ВІДЕО

Щедрий вечір в вашій хаті, щоб були здорові в мирі і багаті!

Давня народна традиція святкування Щедрого вечора гріє серця кожного українця.  Але зараз одне спільне  і сильне бажання ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ та МИРУ! Старосинявський ЦБК "РИТМ" вітає вас і ваші родини з Щедрим вечором та Меланкою!

Економити електроенергію  до 7 лютого ВАЖЛИВО

Економити електроенергію до 7 лютого

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», протоколу засідання ради оборони Хмельницької області з метою підвищення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії начальником Хмельницької обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм введено в дію рішення ради оборони Хмельницької області, рекомендувати підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності , мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії  із 07.00 до 23.00 години у період з 10 січня по 07 лютого 2023 року включно.

Суд виніс покарання за кримінальне правопорушення в умовах воєнного стану ВАЖЛИВО

Суд виніс покарання за кримінальне правопорушення в умовах воєнного стану

Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення чоловіка, який таємно викрав чуже майно (крадіжка), в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч. 4 ст. 185 КК України.

Відремонтували дорогу в Уласово-Русанівці ФОТО

Відремонтували дорогу в Уласово-Русанівці

Рік, що минув, був  понад складним… Обмежене фінансування на  будівельно-ремонтні роботи доріг місцевого значення та комунальних доріг з бюджету і  складнощі воєнного стану в країні далися взнаки. За 2022 рік  критичні ділянки доріг комунальної власності фактично ремонтували за підтримки і допомоги місцевих аграріїв, підприємців  у селі Бабине  та підтримки  селищної ради по соціальних угодах робили ямковий ремонт (підсипання) ділянок вуличних доріг в  Старій Синяві, Пасічні, Заставцях.  Спільними силами виходили із складних ситуацій.

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Степану Сінчуку ВАЖЛИВО

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Степану Сінчуку

У боях за Україну героїчно загинув  СІНЧУК Степан Вікторович на території Донецької області.  Степан Сінчук  народився  11 січня 1974 року в селі  Олексіївка Старосинявського району, Хмельницької області.

Набута інвалідність дитини. Збірник порад для батьків та вчителів: Що робити? Куди звертатись? ВАЖЛИВО

Даний збірник містить поради батькам і фахівцям. Війна шкодить здоров’ю дітей та дорослих - і фізичному, і психічному. На жаль, внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато дітей отримали травми та поранення, які призвели до інвалідності. Ми зібрали матеріали, які стануть у пригоді батькам та освітянам, а також допоможуть малечі адаптуватися до нового життя.

Ваша кров  стане  підтримкою ВАЖЛИВО

Ваша кров стане підтримкою

Шановні жителі громади! 17.01.23р. у КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня» відбудеться забір крові виїзною бригадою з Хмельницького центру служби крові для поранених військових ЗСУ.

Аудитори Хмельниччини за 2022 рік забезпечили відшкодування 25,7 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів ВАЖЛИВО

За результатами проведення 481 заходу державного фінансового контролю впродовж січня – грудня поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 5,7 млрд грн, проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 149 млн грн, з них незаконних витрат майже 111 млн грн. Правоохоронним органам передано матеріали 33 контрольних заходів, за якими розпочато 19 досудових розслідувань, а також вручено 8 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Ініційовано пред’явлення 13 позовів перед органами прокуратури та об’єктами контролю.