Від стійкості та ефективності дій у кожній точці фронту залежить стійкість та ефективність дій на фронті загалом – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці! Сьогодні відбулося перше в цьому році звільнення наших воїнів із російського полону. 50 українців повернулися додому. 33 офіцери, 17 – це рядові й сержанти. Серед них – захисники Київщини, Донеччини, Маріуполя, півдня країни. Бійці армії, Нацгвардії, тероборони, ВМС, прикордонники.

Гамалій закликав мешканців Хмельниччини у вихідні бути пильними та духовно терпимими ФОТО

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій звернувся через соцмережі до мешканців краю бути пильними упродовж найближчих вихідних до сигналів повітряної тривоги, а також з повагою ставитися до тих, хто відзначає Різдво Христове 7 січня.

"Оберіг" дарує пісню ФОТО ТА ВІДЕО

"Оберіг" дарує пісню

Фольклорний ансамбль "Оберіг" створений при Старосинявському центральному будинку культури "Ритм" з метою відродження та збереження української народної пісні, народних звичаїв та обрядів. У колективі глибоко шанують і люблять народні пісні - невичерпне джерело творчості, які виконуються із супроводом і акапельно. Саме завдяки духовній єдності, ансамбль приваблює життєрадісністю, повагою до традицій народного співу. Колектив "ОБЕРІГ" приймає активну участь у заходах будинку культури, громади. Люблять українські пісні в їхньому виконанні і дорослі, і діти. Це є своєрідна скарбничка української народної творчості. "Оберіг" дарує вам  мелодійні пісні.

Релокація працівників: підтримка кадрами ЦНАП у громадах, що постраждали від воєнних дій ВАЖЛИВО

Після відсунення лінії фронту громади стикаються із новими викликами і мають чимало завдань для відновлення надання послуг мешканцям. Зокрема, один з викликів – нестача спеціалістів для надання адміністративних послуг у ЦНАП. У партнерстві з Мінцифри шведсько-український Проєкт PROSTO прагне підтримати такі громади та поєднати фахівців з постраждалими ЦНАП, які потребують працівників.

Ще одна посилка нашим захисникам ФОТО

Ще одна посилка нашим захисникам

Сьогодні Старосинявська громада відправила чергову допомогу захисникам на фронт. Дякуємо усім небайдужим родинам, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні у селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови Олександр Попик. Участь в роботі  взяли  28  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

Святкові подарунки для дітей від аграріїв ФОТО

Святкові подарунки для дітей від аграріїв

Завдяки співпраці керівництва ТОВ «Енселко-Агро» (менеджера компанії Вадима Муравського) із селищною радою перед новорічно-різдвяними святами надано соціальну допомогу, адресовану найменшим жителям громади.