Вчасно запобігли  стихійним випадкам ФОТО

Вчасно запобігли стихійним випадкам

З початком весни будні працівників місцевої пожежної охорони стають перенасиченими зверненнями громадян щодо надання допомоги місцевому населенню у питаннях благоустрою чи допомозі при рятівних операціях.    Так, силами КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  та за сприянням старости сіл Пилява, Олексіївка, Миколаївка  Володимира Кисилишина вдалося вчасно ліквідувати стихійний випадок – падіння ялини у с.Пилява, де на місцевому кладовищі зрізали старе дерево з обережністю, щоби не пошкодило пам’ятники.

Оперативно ліквідували пожежу ФОТО

Оперативно ліквідували пожежу

Вже вкотре з настанням вітряної весняної погоди працівники місцевої пожежної охорони отримують повідомлення про пожежу на  сміттєзвалищах громади. Ось днями в с.Адампіль оперативно, силами КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  пожежу ліквідовано на території твердих побутових відходів у с.Адампіль, залучено одна одиниця  власної техніки.

Державна підтримка фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції ВАЖЛИВО

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 березня 2024 року № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918 (далі – Порядок) .