Через людську недбалість – вогонь забирає життя ФОТО

Через людську недбалість – вогонь забирає життя

Сьогодні страшна трагедія сколихнула Житомирщину – троє дітей віком від 2 до 5 років загинули під час пожежі у приватному будинку. Днями раніше – така ж ситуація сталася і на Закарпатті, де загинули двійко діток… Ймовірно, в обох випадках, причина трагедій – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

Будьте обережні на льоду! ФОТО

Будьте обережні на льоду!

Зимові дні приходять до нас із різними температурними режимами: то плюс, то мінус. Відповідно довкілля вимагає дотримання певних правил перебування людей на вулиці… Працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) працювали із жителями села Нова Синявка, Ілятка, роз’яснюючи основні правила поводження на льоду.

Вручили подарунки до свята ФОТО

Вручили подарунки до свята

Щороку на зимові свята у рамках співпраці Старосинявської селищної ради з аграрними підприємствами  солодкі подарунки до свят отримували найменші жителі громади.

Послугу з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України поновлено! ВАЖЛИВО

Послугу з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України поновлено!

До уваги жителів громади! Щовівторка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради буде проводитись прийом документів з послуг Летичівського сектору УДМC в Хмельницькій області, а саме:  вклеювання фотокартки у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

Творчий вечір на Миколая ФОТО

Творчий вечір на Миколая

З нагоди Дня святого Миколая на сцені Старосинявського центрального будинку культури «Ритм» відбувся творчий звіт комунального закладу «Старосинявська дитяча мистецька школа», в якому брали участь провідні колективи та солісти-виконавці закладу.

«Наші долоньки проти насильства» ФОТО

«Наші долоньки проти насильства»

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших, насилля за статтю… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна, принаймні, спробувати зменшити число зла.

Пам’ятка щодо дотримання вимог з утримання домашніх тварин та Правил благоустрою Старосинявської територіальної громади ВАЖЛИВО

Шановні жителі  Старосинявської  територіальної громади! Старосинявська селищна рада нагадує про постійний контроль та належний догляд за домашніми тваринами, суворо дотримуватися вимог, прописаних чинним законодавством України.

Подарували солодощі для малечі ФОТО

Подарували солодощі для малечі

Уже стало доброю традицією щороку на зимові свята готували  солодкі подарунки для малечі.  На  свято Миколая працівники ТОВ «Енселко Агро» порадували дітвору навчальних та дошкільних закладів громади в селах, де обробляють землю.