Відбулося  засідання  оргкомітету НОВИНИ

Відбулося засідання оргкомітету

Сьогодні у селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з організації громадських обговорень кандидатури старости Заліссянського старостинського округу Старосинявської селищної ради, яке провів голова оргкомітету, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

Відбулося засідання комісії з питань  захисту прав дитини ФОТО

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Попика відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини при Старосинявській селищній раді.

Упорядкували територію біля Кургану Слави ФОТО

Упорядкували територію біля Кургану Слави

Питання благоустрою населених пунктів особливо гостро постає під час весняного періоду. На виконання розпорядження секретаря ради Олександра Пузирука активно до проведення заходів із благоустрою  долучилися старости сіл, які в міру своїх можливостей провели літні  дні  благоустрою територій, враховуючи обмеження під час воєнного стану.

«Вишиванка  єднає  націю» ФОТО ТА ВІДЕО

«Вишиванка єднає націю»

У центрі селища відбувся  благодійний  концерт  до  Дня вишиванки.Ведучі відкрили  захід словами: «В українську вишиванку закоханий увесь світ, але лише для нашого народу вона є не просто вбранням, а оберегом й унікальним національним кодом.

З метою забезпечення безпеки суспільства ФОТО

З метою забезпечення безпеки суспільства

У селищній раді проходила робоча нарада з питань організації  роботи інформаційно-комунікативних заходів із  працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У громаді триває проєкт «Курс на Незалежність» ФОТО

У громаді триває проєкт «Курс на Незалежність»

Сучасний конкурсний проєкт грантів «Курс на Незалежність» триває, організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та Агропромислового холдингу «Астарта-Київ», спрямований на підтримку та розвиток бізнесу.

Вітання секретаря ради з Днем вишиванки ВІТАННЯ

Вітання секретаря ради з Днем вишиванки

Дорогі  старосинявці! Сьогодні  Всесвітній День Вишиванки! Щиро вітаю вас зі святом! Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

Навели благоустрій на території населених пунктів ФОТО

Навели благоустрій на території населених пунктів

У Бабинському старостинському окрузі завершили благоустрій населених пунктів. Спільними зусиллями місцевих мешканців та старости Бабинського старостинського округу Галини Холодняк організовано прибирання територій громадських місць та сільських кладовищ. Жителі сіл згуртувалися для роботи: надали техніку для робіт на кладовищі с.Дубова - Гарник Андрій Вікторович та небайдужі жителі села.

Триває ямковий ремонт доріг комунальної власності ФОТО

Триває ямковий ремонт доріг комунальної власності

Відповідно до Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2022-2025 роки, яку підтримали депутати селищної ради на сесії ради, на сьогодні 15.05.2024 року тривають  роботи з грейдерування вулиць та  доріг комунальної власності селищної ради.