Повернувшись із наради з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, на якій чітко було  обговорено процес розвитку громад в умовах децентралізації, голова Старосинявської Об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський скликав третє засідання виконавчого комітету, на котрому члени виконкому розглянули основне питання - Про затвердження форми проектних  заявок, що фінансуються за рахунок  субвенцій з Державного бюджету, про  це поінформував  перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій Карпушин.

На виконкомі  розглянули ряд інших питань:

1. Про тимчасове розташування   циркового намету  цирку шапіто «Віват –Алє» дитячого розважального дворика «Домашніх екзотичних тварин»

Інформував  перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушин А.А.

2. Про взяття у комунальну власність незавершеного капітального будівництва спортивно-оздоровчого комплексу с.Пасічна

Доповідач  начальник юридичного відділу апарату селищної ради Шевчук Ігор Степанович. Дане питання заставило практично задуматися над  процесом добудови та утримання приміщення, тому була пропозиція членів виконкому  створити робочу групу у складі членів виконкому: 1. Пузирука О., 2. Дунця В., 3. Мельника В., 4. Карпушина А., 5. Лукінова М., 5. Матіяша В.,  6. Черниша О., які  мають виїхати на місце й зробити акт обстеження будівлі.

3. Про виділення землі для КП  «Старосинявський комунгосп»

4. Про постановку на  квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування,  Онікієнка Андрія Ігоровича, 20.07. 1999 р.н.

Розповіла керуючий справами селищної ради Бондарчук Оксана Олександрівна.

У розділі «Різне»: кожен член виконкому  мав можливість поставити питання, які цікавлять громаду, надати свої пропозиції.

Прес-служба ОТГ.