Фото без опису

Безперечно, найромантичніше пора в юному житті – це випускний вечір, який є теплим родинним святом і для дітей, і для батьків. На Старосинявщині випускні вечори пройшли в кожному навчальному закладі І-ІІІІ ступенів.

У Старосинявському НВК «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, гімназія» випускний бал відбувався за участю представників влади: голови районної ради Василя Франчука, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Олександра Пузирука, який привітав випускників та гостей з пам’ятною датою в житті юних, передавши вітання від голови громади Віталія Едуардовича Здебського та депутатського Фото без описукорпусу Старосинявської селищної ради.

Ще попереду залишаться остаточні результати тестування, за якими випускники вступатимуть у  ВНЗ України…