У залі центральної бібліотеки відбулося перше організаційне засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яке провів  селищний голова   Здебський Віталій Едуардович.  Голова представив усіх членів виконкому згідно рішення сесії селищної ради №  38  від 17.05.2016 року.

Члени виконавчого комітету розглянули ряд питань порядку денного засідання:

1. Про затвердження положення про виконавчий комітет Старосинявської селищної ради;

2.  Про утворення  адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради;

3. Про утворення   комісії по боротьбі зі злочинністю при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради; інформував начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук.

4. Про утворення  опікунської ради при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради;

5. Про розмежування повноважень між першим заступником та заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  щодо координації виконавчих органів селищної ради та контролю  за їх діяльністю, розповіла заступник голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Світлана Лакуста;

6. Про внесення змін до складу житлової комісії;

7. Про уповноваження посадових осіб складати протоколи про адміністративні правопорушення, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Шевчук Ігор Степанович.

8. Про виділення  земельної  ділянки  під торгівельний  майданчик КП «Старосинявський   комунгосп», розповів начальник КП «Старосинявський комунгосп» Федорчук Ігор Юрійович.

9. Про надання  дозволу на проведення монтажних  робіт фірмою «Проскурів «NET» на території Старосинявської селищної ради, поінформувала керуючий справами селищної ради Оксана Бондарчук.

10. Щодо першочерговості розподілу виділених коштів згідно рішення сесії  від 17.05.2016 р.  на  ремонт доріг – дане питання викликало дискусію у в.о. старост населених пунктів громади, тому голова виконкому Віталій Здебський запропонував зібрати наступне засідання виконавчого комітету у п’ятницю 03.06.2016 року й організувати зустріч з інвесторами, які готові вкладати кошти в розвиток інфраструктури сіл, оскільки 500 тис. грн., виділених сесією селищної ради на дроги є  замало для ремонту  усіх доріг в селах громади.

11.Про затвердження Положення «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на  території  Старосинявської  селищної  ради», інформував перший заступник голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Андрій Карпушин.

12. Про калькуляцію по  водопостачанню та очистці стічних вод на 2016 рік, при умові, що вартість наданих послуг по водопостачанню та водовідведенню для споживачів не змінюється,  розповів директор КП «Старосинявський водоканал» Микола Коломієць.

13. Різне – у розділі  заслухали всіх бажаючих виступити і врахували їх пропозиції.

Прес-служба ОТГ