Старосинявська громада
Старосинявський район, Хмельницька область

Кількісний та персональний склад виконавчого комітету Старосинявської селищної ради

№пп Фото Прізвище, ім`я, по батькові Посада
1. Здебський  Віталій  Едуардович 

Голова Старосинявської  селищної ради,

голова виконавчого комітету

2. Карпушин Андрій Андрійович  перший  заступник голови  з виконавчих питань
3. Лакуста Світлана Віталіївна заступник голови  з  виконавчих питань
4. Гарник Наталія Іванівна секретар виконавчого комітету
5. Черниш Олег Вікторович

Директор  Старосинявського   РЕМ,

член виконавчого комітету

6. Коломієць Микола Данилович Директор  КП «Центральний водоканал  №1»,член виконавчого комітету
7.   Федорчук  Ігор  Юрійович Начальник КП « Старосинявський комунгосп»,член виконавчого комітету
8. Матіяш Валентин Володимирович Начальник Старосинявського районного сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області, член виконавчого комітету
9. Макогонський  Віталій Миколайович Головний лікар Старосинявської  центральної  районної  лікарні,член виконавчого комітету
10. Стадник Алла Володимирівна В.о.  Головного лікаря  Старосинявського районного центру первинної медико-санітарної  допомоги, член виконавчого комітету
11. Кузьмич Мирослава Михайлівна Начальник фінансового управління,член виконавчого комітету
12. Пузирук Олександр Миколайович Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, член виконавчого комітету 
13.   Німець Богдан Петрович  Начальник  відділу  культури,  національностей та релігій, член виконавчого комітету
14.   Мельник Володимир Іванович В.о. начальника  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, та  інфраструктури,член виконавчого комітету
15. Стегніцька Людмила Петрівна Начальник відділу  архітектури, містобудування, член виконавчого комітету
16. Галуза Тетяна Вячеславівна Начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та інвестицій,член виконавчого комітету 
17. Дзюба Наталія Леонідівна Заступник начальника відділу земельних відносин, член виконавчого комітету  
18. Демчишин Віктор Миколайович Представник Асоціації ветеринарних працівників України,член виконавчого комітету
19.  Куцоконь Віталій Миколайович Начальник відділу з питань державної реєстрації,член виконавчого комітету
20. Сосняк Віктор Васильович в.о. старости сіл Адампіль, Липки, Перекора, член виконавчого комітету
21. Сідорук Дмитро Миколайович в.о. старости сіл Бабине, Дубова , член виконавчого комітету
22. Юрчишина Ніна Петрівна в.о. старости  сіл Залісся, Подоляни ,член виконавчого комітету
23. Свириденко Сергій Іванович в.о. старости  сіл Заставці, Ілятка, Красносілка, Чехи, Щербані, член виконавчого комітету
24. Бортник Володимир Миколайович, в.о. старости сіл  Івки, Місюрівка, Травневе ,член виконавчого комітету
25. Брицький  Григорій Олексійович,  в.о. старости  сіл Лисанівці, Паньківці ,член виконавчого комітету
26. Заїкун Микола Володимирович, в.о. старости  села Мшанець ,член виконавчого комітету
27.

Пилипчук Галина Анатоліївна,

в.о. старости села Нова Синявка ,член виконавчого комітету
28. Стаднік Григорій Михайлович, в.о. старости сіл Ожарівка, Пишки  член виконавчого комітету
29. Скакун Юрій Миколайович, в.о. старости сіл Паплинці, Гончарила ,член виконавчого комітету
30. Шеремета Галина Олександрівна, в.о. старости сіл Пасічна, Гречана ,член виконавчого комітету
31.

Назаренко Любов Василівна

 

в.о. старости сіл Пилява, Миколаївка, Олексіївка, Вишневе, Олександрівка , член виконавчого комітету

32. Котик Віра Юріївна в.о. старости сіл Пилявка, Карпівці, член виконавчого комітету
33. Попсуй Микола Петрович, в.о старости сіл Сьомаки, Буглаї, Дашківці, член виконавчого комітету
34. Гес Наталія  В’ячеславівна, в.о. старости села Харківці, член виконавчого комітету
35. Котик Віктор Михайлович в.о. старости сіл Цимбалівка, Яблунівка , член виконавчого комітету